O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się polską firmą, specjalizującą się w produkcji łyżek stalowych do maszyn budowlanych i rolniczych.
W naszej ofercie znajdują się m.in. łyżki skarpowe zwykłe i hydrauliczne, łyżki podsiębierne i przedsiębierne, a także łyżki melioracyjne oraz fundamentowe, przeznaczone do koparek firm VOLVO, KOMATSU, CAT, ZEPPELIN, JCB, CASE i wielu innych.

Posiadamy nowoczesny, regularnie modernizowany park maszynowy, a naszą siłą jest wykwalifikowana kadra specjalistów z szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie projektowania i produkcji łyżek stalowych do koparek oraz innych maszyn.

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów i precyzyjnych technik produkcji jesteśmy w stanie zaoferować produkty wysokiej klasy, spełniające wszystkie standardy jakości. Naszym Klientom zapewniamy nie tylko standardowe produkty – posiadamy własne wyspecjalizowane biuro projektowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować zamówienia nietypowe.

Uzupełnieniem oferty jest wsparcie techniczne dla Klientów oraz sprawnie działający serwis.

WYSOKA JAKOŚĆ

Podczas produkcji wykorzystujemy tylko materiały najwyższej jakości, w tym stal o podwyższonej wytrzymałości i stal trudnościeralną. Poddajemy je precyzyjnym procesom obróbki, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wysokiej klasy produkty o szerokim zakresie zastosowań – m.in. w żwirowniach, kamieniołomach czy w pracach ziemnych.

SZEROKI WYBÓR

Doskonale wyposażony park maszynowy i doświadczona kadra pracownicza pozwalają nam oferować bardzo szeroki wachlarz produktów, obejmujący m.in. łyżki skarpowe, łyżki do koparek i koparko-ładowarek, łyżki skrętne i trapezowe a także produkty opracowywane na indywidualne zlecenie Klienta.

WSPARCIE TECHNICZNE

Naszym Klientom oferujemy nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również wsparcie techniczne w okresie wdrażania i użytkowania naszych wyrobów. Kompetentni i wykwalifikowani pracownicy biura konstrukcyjnego oraz handlowego zapewniają kompleksową, indywidualną obsługę każdego Klienta i odpowiadają na wszystkie pytania.

SERWIS

Zapewnienie najwyższej jakości usług na każdym etapie jest dla nas priorytetem, dlatego uzupełnieniem naszej oferty jest sprawnie działający Serwis. Pracownicy serwisu zapewniają szybką i fachową pomoc w przypadku uszkodzenia naszego produktu lub jakichkolwiek problemów podczas użytkowania.

1

Własne biuro projektowe

Silną stroną naszej firmy jest własne biuro projektowe, dzięki któremu na miejscu jesteśmy w stanie zaprojektować i opracować zamówienia niestandardowe według wytycznych Klienta. Możemy wykonać łyżki stalowe o żądanych parametrach, różniące się od produktów standardowych m.in. pod względem wielkości czy zastosowanych materiałów, a zespół wykwalifikowanych projektantów z wieloletnim doświadczeniem w branży jest gwarancją sprawnej i terminowej realizacji nawet najbardziej wymagających projektów.

2

Precyzja wykonania

Wiemy, jak ważne jest idealne dostosowanie produktu do potrzeb Klienta, dlatego nasze produkty cechuje wysoka precyzja wykonania. Proces produkcji naszych łyżek stalowych oraz osprzętu do maszyn budowlanych podlega drobiazgowej kontroli na każdym etapie, co pozwala wyeliminować błędy i gwarantuje, że do naszych Klientów trafiają tylko najlepsze, staranie wykonane produkty. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom nasze łyżki pozwalają zwiększyć efektywność pracy maszyn budowlanych, a precyzja i staranność wykonania wydłuża ich żywotność.

3

Wysoka jakość produktu

Naszym celem jest dostarczenie łyżek stalowych i osprzętu do maszyn budowlanych najwyższej jakości, dlatego ogromną wagę przywiązujemy do materiałów, z których je wykonujemy. W procesach produkcyjnych stosujemy tylko materiały znanych marek pochodzące od sprawdzonych dystrybutorów, a nowoczesny park maszynowy w połączeniu z bezustannym rozwojem inżynierii produkcji sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane zamówienia. Dzięki temu nasze produkty są idealnie dostosowane do potrzeb Klientów i mogą być z powodzeniem stosowane nawet w najtrudniejszych warunkach.

TOP